ADONİS LOJİSTİK taşıma sektöründe 1995’ ten itibaren faal olarak çalışmakta olan lojistik uzmanlarının bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Deneyimli kadrosuyla Türkiye’den ithalat ve ihracat yapan tüm müşterilerinin kara, hava ve deniz yolu taşımaları ile tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılamak üzere alt yapı hazırlıklarını tamamlamıştır.

Yetişmiş ve uzman personeli ile devamlı müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Sürekli büyüyen nakliye sektöründe üst liglerin oyuncusu olmayı slogan edinmiş ve bu slogan arkasında son teknolojiyi kullanarak uzman personeli ve 60 adet aracıyla müşterilerine en kusursuz hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.


Karayolu Avrupa acente ağında; Benelüx, Almanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Yunanistan, Bulgaristan, İtalya, Romanya, Ukrayna Asya acente ağında; İran, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan; denizyolu ve havayolunda ise bu taşıma modları ile ulaşım yapılabilen, her ülkede bağlantılı acentelikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye içerisinde 13 noktada (İstanbul, Kocaeli- Gebze, Bursa, İzmir, Antalya, Konya, Ankara, Samsun, Kayseri, Adana, Antakya, Muğla ve Gaziantep) yurtiçi taşımalarında kullanılan aktarma merkezleri bulunan Adonis, bu merkezlerinden Türkiye’nin tüm zincir mağazalarına dağıtım yapabilmektedir.
 ( 6317 Okunma )

Etiketler : Hakkımızda